Hayatımızdaki önemli anlarda başvurduğumuz birinci kaynak,internet. Bulmak, öğrenmek, yapmak, satın almak gibi eylemleri gerçekleştirmek için internet aramalarına yöneliyoruz. Arama ağı reklamları potansiyel müşterilerinizi bulmanızı, bu değerli anlarda karşılarına çıkmanızı sağlayacaktır.

Anahtar Kelime Analizi
Arama ağı reklamlarında yaptığımız rakip analizi ve sektör analizleriyle anahtar kelime listeleri oluşturuyoruz. Arama hacimleri ve kelime rekabeti gibi metrikler sayesinde kampanyaya uygun anahtar kelime stratejileri oluşturuyor, reklamınızın doğru kullanıcılara gösterilmesini sağlıyoruz.

Birinci Sayfa Hedefleme
Google aramalarında kullanıcılar büyük oranda ilk sayfa sonuçlarına göz atar. Arama ağı kampanyalarında yerleşim hedefleme özelliği sayesinde reklamınız google aramalarında ilk sıralarda yer alır. Bu sayede reklamınız sizi daha fazla potansiyel müşteriye ulaştırır.

Daha Fazla Müşteri
54 milyon aktif kullanıcı sayısıyla dijital mecra artık vazgeçilmez. Geniş hedefleme özellikleriyle dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcının web sitenizi ziyaret etmesini ve kampanyanızı görmesini sağlayabilir, bu sayede satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Google Sertifikalı Uzmanlar
Firmamız bünyesinde bulunan google sertifikalı dijital reklam uzmanlarıyla arama ağı reklamlarında anahtar kelime seçimi, hesap optimizasyonu, reklam stratejileri gibi konularda yardım alabilirsiniz. Reklam kampanyanız dijital reklam uzmanları tarafından planlanır.


nem kurutmakoku gidermevaillant servisdemirdöküm servisforklift kiralamarover yedek parçateleviyon servis