Mecca Digital Agency, Son teknoloji ve trendleri takip ederek estetik ve kullanışlı, kurumsal kimliğe uygun web 2.0 standartlarında web sitelerini müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Gerek statik gerekse dinamik içerikli, etkileşimli sitelerimizde DHTML kodlamanın getirdiklerini (HTML, javascript ve CSS yi etkileşimli ve efektif kullanmak) estetik tasarımla birleştiriyoruz. Popüle Javascript kütüphanelerinden (Mootools, jQuery, gibi) ve AJAX teknolojisinden faydalanıyoruz.

Web hizmetlerimiz arasında alan adı tescili (domain name registration), web sitesi barındırma (hosting), web sitesi tasarım ve programlama, B2B, B2C uygulamaları, ürün kataloğu oluşturma, doküman ve içerik yönetimi, içerik denetim sistemleri - CMS çözümleri (joomla, wordpress, drupal), blogging ve forum çözümleri, kişisel kimlik ve portfolyo çözümleri bulunmaktadır.

Web sitesi ve yazılım geliştirme aşamasında aktif olarak kullandığımız teknolojiler; HTML, CSS, Javascript, JQuery, PHP ve MySQL ağırlıklı olmaktadır.

Hazırladığımız tasarımlar bütün popüler tarayıcılar ile çalışacak şekilde geliştirilip, test edilmektedir.


nem kurutmakoku gidermevaillant servisdemirdöküm servisforklift kiralamarover yedek parçateleviyon servis